Gwiazdy i ich szumne życie

Gwiazdy i ich szumne życie

Z zainteresowaniem obserwujemy to, w jaki sposób ubierają się gwiazdy. A niektóre ubierają się wprost niewiarygodnie. Gwiazdy, celebry, osoby kultowe z mediów to dość charakterystyczna grupa ludzi, to artyści, jacy muszą posiadać swój własny styl. Wobec tego także zdecydowana większość z nich ubiera się pod okiem speców od mody, stylistów, którzy czuwają nad każdym detalem wyglądu. Styliści współdziałają z gwiazdami. To oczywiście oni oferują, w co taka gwiazda ma się ubrać, co ma założyć na konkretną okazję. A z jakiego powodu gwiazdy nie ubierają się same? Z rozmaitych powodów. W głównej mierze dlatego, że nie wszelkie mają wyczucie stylu. Nie chcą popełnić modowej wpadki, która konsultowana byłaby we wszystkich mediach, wobec tego też korzystają z porad stylistów, konsultują się z nimi. Oczywiście takie rady nie są gratisowe. 

Gwiazdy płacą znaczne pieniądze takim prywatnym stylistom. Media śledzą styl gwiazd. Często dociekają, której marki ciuchy zakładane są na istotne imprezy, w których sukniach pozują czy u jakich projektantów się ubierają. W świecie mody ma to gigantyczne znaczenie. A celebry Tobie do takiego świata poniekąd należą. Skutkiem tego także muszą nadzwyczaj zadbać o swój wygląd, o to jak ubierają się na konkretne imprezy, na których bezsprzecznie są media. Zdjęcia gwiazd ubranych w najróżniejsze kreacje opisywanej są nam w kolorowych magazynach, na portalach plotkarskich a także na witrynach typu yachts. A my niezwykle ubóstwiamy je przeglądać. I robimy to z zainteresowaniem. 

Wpadki modowe – koszmar gwiazd

O modowych wpadkach znanych ludzi mówi się niezwykle wiele oraz niesłychanie niejednokrotnie. Paparazzi śledzą wszystkie modowe wpadki i nie omieszkują o nich niesłychanie gruntownie o nich pisać. Stąd też dowiadujemy się kto popełnił modową gafę, w jakich było to okolicznościach. Styl gwiazd jest analizowany przez obszerne grono zainteresowanych, na ogół na łamach mediów. Właśnie dlatego także osoby atrakcyjne, medialne pilnują się niesłychanie, by takiej gafy powiązanej z modą nie popełnić. Współdziałają ze stylistami, pozyskują stroje u kultowych projektantów. Ich wygląd musi być wycyzelowany, zwłaszcza w czasie oficjalnych spotkań, na jakich obecne są środki masowego przekazu. Dane jest bo to, że robione będą zdjęcia, wywiady, wygląd będzie oceniany. A nikt nie adoruje być ganiony za to, że wygląda nieprawidłowo, niestosownie do sytuacji. Z całych sił staramy się unikać modowych wpadek. Nie zawsze jednak nam się to udaje. Nie raz słyszymy o tym, że ktoś wyglądał nie tak, jak powinien, śmiesznie, źle, niewłaściwie. Jednakże taka sytuacja ma okazję zdarzyć się każdemu z nas.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *